Přepnout na službu Renovace dveří
Tlačítko posunout obrázky doleva Tlačítko posunout obrázky doprava

Podrobnosti o systému

Napínaný stropní podhled skrývá všechny nedostatky původního stropu (praskliny, odlupování vrstev, skvrny, potrubí, el. instalaci). Díky stropu Alyos již není třeba používat sádrokartony, nátěry, tmelení a sádrování prasklin.

Princip napínaných stropů

Základem stropního podhledu je uchycení patentovaného umělohmotného profilu, vysokého pouze 10 mm, po obvodě stěn v požadované výši, do kterého se následně napíná speciální polyesterová textilie, potažená vrstvou polyuretanu, která je 15x odolnější než folie PVC. Šíře materiálu 5 m a délka 50 m umožňuje pokrýt i velké prostory bez napojení, spár apod. S tímto materíálem lze vytvořit rovné i víceúrovňové stropy i nad členitým půdorysem a lze esteticky přizpůsobit všem stylům, např. montáž mezi ozdobné římsy apod.

Použití

Podhledy lze použít do všech typů obytných místností, v komerčních budovách jako hotely, banky, kanceláře. Vhodné jsou ale i do vlhkých prostor jako koupelny a bazény pro vysokou odolnost proti vlhkosti, plísním a působení chlóru. V novostavbách lze systém použít přímo na hrubé zdivo, bez nutnosti omítání a štukování stropu, čímž lze výrazně ušetřit.

Můžete si vybrat ze 7 matových odstínů:

p_kuchyn
bílá štuk
 
béžová dolce
 
zelená Toscana
 
béžová forte
 
p_jidelna
modrá azuro
 
šedá Fumato
 
černá mat
 

Potisk

Nabízíme také potisk podhledu obrazovým motivem, který může zkrášlit Váš dům či byt. Můžete dodat Vaše vlastní fotografie, nebo si vybrat na serveru Dreamstime. Upozorňujeme, že fotografie musí mít dostatečně velké rozlišení a musí být fotografem uvolněná k tisku (označeno zkratkou EL nebo P-EL). Budete-li potřebovat poradit, neváhejte nás kontaktovat.