Přepnout na službu Renovace dveří
Tlačítko posunout obrázky doleva Tlačítko posunout obrázky doprava

Úvod

Francouzská firma Alyos technology navrhla a vyvinula kompletní stropní a stěnový systém pro Váš interiér, který lze použít jak v novostavbách i renovacích v komerčních i obytových prostorách

Tento systém Vám může pomoci rekonstruovat, opravit nebo jen zlepšit vzhled Vašeho domova. Stropní podhled Vám nebude již nikdy praskat a vytvoří jednolitou plochu bez spár, švů, lepení s dokonale hladkým, matným povrchem.

Stropní a stěnové systémy Alyos nabízejí inteligentní a adaptabilní řešení jako jsou nástěnné malby a tištěné tapety, provedené digitálním potiskem s vysokým rozlišením, buď s použitím Alyos design nebo vlastním.

Společnost ALYOS® poskytuje na své produkty záruku 10 let, veškeré textilie splňují hygienické a požární požadavky EHK.

Stropy a stěny se stylovým potiskem

Přizpůsobte si interiér designem od Alyos – inovativní technologie pro nástěnnou nebo stropní výzdobu. Na textilii je možno digitálním tiskem realizovat jakýkoliv obraz ve vysokém rozlišení a ve velkých rozměrech (šíře až 5 m).

Velmi oblíbené jsou květinové a přírodní motivy, abstraktní vzory nebo náboženské motivy. Žádané jsou i obrazy světoznámých malířů. Ve výběru motivů neexistují prakticky žádná omezení. Můžete použít i vlastní velmi kvalitní profesionální fotografie pro Vaše stěny.